Tabletki na cellulit Recellox

RecelloxWiele kobiet wspomaga się czym może w walce z uciążliwym cellulitem. Zdrowy i przed wszystkim aktywny tryb życia, zbilansowana dieta, masaże oraz preparaty wspomagające w formie kapsułek to środki po które panie sięgają najczęściej.

Bardzo ostatnio modne są wszelkiego rodzaju wspomagacze do walki z cellulitem w postaci wspomnianych wyżej tabletek.

Warto uświadomić sobie jednak, iż takie środki są tylko wspomagaczami, nie zlikwidują problemu, gdy będziemy jeść wysoko przetworze produkty, nie ruszać się, a jedyną aktywnością będzie droga po pilota do tv. Tabletki na cellulit mają sens tylko wtedy, gdy są dodatkiem do zdrowego trybu życia.

Panie ukierunkowane  tylko i wyłącznie na działanie środków w formie tabletek mogą się srogo zawieść. Recellox to środek który przetestowałam na sobie, dlatego pozwolę zacząć sobie od niego. Dlaczego akurat zdecydowałam się na ten środek? Na TVN Style zasłyszałam, iż tabletki na cellulit Recellox mają skład lepszy od popularnych Cellasene, które jak wiemy kosztują fortunę. Przyznam, iż według mojej wiedzy Cellasene ma więcej substancji drenujących i poprawiających krążenie, ale Recellox miał zdecydowanie bardziej strawną cenę, co było dość znaczącym bodźcem do jego zakupu.

Zużyłam dwa opakowania tabletek Recellox, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się o ich działaniu. Zacznijmy od składu tabletek Recelox. Jedna kapsułka preparatu zawiera:

100 mg bioflawonoidów cytrusowych
100mg wielonasyconych kwasów tłuszczowych
80 mg ekstraktu z liścia pokrzywy
50 mg ekstraktu z pędów bambusa
30 mg ekstraktu z morszczynu

Jakie jest działanie tych składników na skórę i tkankę podskórną? Bioflawonoidy to substancje pochodzenia roślinnego, które mają właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Odżywiają tkanki, w tym podskórną, dostarczając jej wszelkich potrzebnych do odbudowy składników.

Kwasy Omega 6 tworzą lipidy i są odpowiedzialne za strukturę komórek skóry. Pokrzywa poprawia gospodarkę wodna organizmu, dzięki niej łatwiej wydalane są toksyny,zaś tkanki podskórne  ulegają drenażowi.

Bambus zawiera bardzo cenny dla budowy tkanek krzem. Krzem zaś jak wiemy jest odpowiedzialny za budowę tkanki łącznej oraz kolagenu, zapobiega także wszelakim obrzękom.

Ostatni ze składników preparatu –  morszczyn pęcherzykowaty – to rodzaj wodorostu morskiego, który wykorzystuje się do leczenia obrzęków i stłuczeń. Zawiera on jod oraz aminokwas siarkowy, które to składniki odżywiają i pobudzają skórę do odnowy. Morszczyn działa też przeciwzmarszczkowo.

Jak widać preparat zawiera szereg szkodników drenujących i pomocnych w odbudowie tkanki skórnej. Przyznam, że nie zauważyłam rewelacyjnych i oszałamiających efektów podczas brania preparatu w postaci całkowitego zaniku cellulitu. Ale muszę też przyznać, iż skóra uległa wygładzeniu i była bardziej zwarta. W tym samym czasie ćwiczyłam oraz masowałam się codziennie preparatem do rozbijania cellulitu. Były wakacje, więc bez stresu biegałam w kostiumie kąpielowym. Mam wrażenie, ze preparat tylko wspomógł moje zabiegi i sam w sobie nie przyniósłby tak widocznych efektów.

Za kupnem Recelloxu przemawiała też dużo niższa niż w Cellasene zawartość jodu, który w dużych dawkach mogłyby zaszkodzić osobom mającym problemy hormonalne. Wolę dmuchać na zimne. Spokojnie mogę polecić tabletki Recellox paniom, którym skórka pomarańczowa spędza sen z powiek. Mi nie zaszkodziły, a podczas ich brania czułam się mega seksowna, zadbana i kobieca.

Tagi dla tego wpisu: , , , , ,

6 Responses

 1. niestety – JEST NIEDOSTEPNY!!

  tryni - Lipiec 27th, 2010 at 14:11
 2. Recellox jest do kupienia w sklepach i aptekach internetowych – przed chwilą to sprawdziłam. Prawdą jest natomiast, że nie widzę go na Allegro, a tam cena tabletek była najkorzystniejsza.

  Nata - Sierpień 1st, 2010 at 20:27
 3. jest niedostepny! podajcie proszę gdzie mozna go kupic!

  bii - Sierpień 5th, 2010 at 11:39
 4. Dużo osób pyta gdzie można nabyć preparat na cellulit Recellox. Ja kupuję albo w swojej zaprzyjaźnionej aptece osiedlowej, albo w aptece internetowej http://aptekaslonik.pl/. Niestety jest ponoć problem z tym środkiem i mimo, że widnieje w ofercie sklepu, czy apteki online może być niedostępny w sprzedaży. Pytajcie sprzedawców, sprawdzajcie oferty aptek i może natraficie na tabletki. Dobrze zrobić sobie zapas i wówczas problem z głowy. Ja zrobiłam tak jakiś czas temu i nie muszę się martwić dostępnością Recellox-u na rynku. Pozdrawiam i życzę owocnej walki z cellulitem.

  Nata - Wrzesień 5th, 2010 at 15:36
 5. Nata
  proszę podaj adres apteki w której kupujesz RECELLOX

  sylwia - Październik 2nd, 2010 at 6:22
 6. Zerknij proszę post wyżej :-)

  Nata - Październik 6th, 2010 at 10:42

Dodaj swój komentarz