Tabletki na cellulit Inneov

Suplementacja antycellulitowa to modne ostatnio wspomaganie walki z cellulitem od wewnątrz. Niestety tego typu nutrikosmetyki należy przetestować, by sprawdzić co działa na nasze ciało.

Najlepiej analizować wnikliwie skład danego środka przeciw cellulitowi pod kątem jego działania na skórę, zanim dokonamy jego zakupu.

Tabletki na cellulit mają to do siebie, że zazwyczaj nie kosztują mało. Przyznam, iż skład Inneov na cellulit przedstawia się całkiem nieźle.

Głównymi składnikami Inneov na cellulit są: zielona herbata, glukozamina i wyciąg z kory sosny. Wszystkie te substancje mają działanie antycellulitowe.

Zielona herbata jest silnym przeciwutleniaczem, ma też działanie przeciwzapalne i pobudzające krążenie krwi. Wszystko to dzięki zawartości polifenoli, które mają pozytywne działanie na skórę ludzką. Siarczan glukozaminy zawarty w kapsułkach Inneov jest odpowiedzialny za budowę tkanki łącznej.

Glukozamina odbudowuje krucha i słaba tkankę, jeśli przyswajamy ją systematycznie. Dzienna dawka glukozaminy dla kobiety dotkniętej cellulitem wynosi 1200 ml. Glukozamina to podstawa jeśli chodzi o naprawę skóry właściwej i wygładzenie jej. Skóra właściwa znajduje się zaraz za naskórkiem i składa się z glikozaminoglikanów, włókien elastyny oraz kolagenu. Dlatego tak istotna dla naszej skóry jest suplementacja glukozaminą.

Wyciąg z kory sosny jest silną substancją przeciwutleniajacą. Działa ona na cellulit ograniczając niszczenie i wiotczenie włókien kolagenu i elastyny. Dzięki wyciągowi z kory sosny skóra jest ujędrniona i pobudzona do regeneracji. Według producenta należy przyjmować dwie kapsułki preparatu dziennie.

Należy jednak mieć świadomość, że tabletki na cellulit to tylko jeden z etapów walki z cellulitem. Zawsze będę powtarzać, że podstawą tego żmudnego procesu jest zbilansowana dieta i ruch. Nutrikosmetyki to kolejny krok ku pięknej, i gładkiej skórze.

Tagi dla tego wpisu: , , , ,

One Response

  1. Stosowałam setki sposobów na pozbycie się celulitisu. Zawszestarałam się wychodzić z założenia, że można to zrobić domowymi sposobami, żeby było taniej… Niestety jak ktoś napisał wyżej tanie apteczne środki do wszystkiego są do niczego… W zeszłym roku trafiłem na http://www.jak-sie-pozbyc-cellulitu.otten.pl za pierwszy razem weszłąm i wyszłam bo cena 200 zł za miesięczną kuracjęto jakiś żart… po czym dostałam premię <3 i postanowiłam zaryzykować i postawićwszytsko na jedną kartę! Wierzcie lub nie ale udało mi się. Wiadomo, że skóra nie wróciłą i nie odmłodniałam o 10 lat ae jest o niebo lepiej. Pozostaje mi tylko polecić ten środek

    Anulla - Lipiec 11th, 2013 at 17:44

Dodaj swój komentarz